Spring direct naar Zoeken, Site-navigatie, Inhoudsopgave
Schenken met belastingvoordeel
Wilt u schenken met belastingvoordeel? Leg dan uw donatie vast in een notariële akte. In drie eenvoudige stappen regelt u dat.
Periodiek schenken met een notariële akte is volledig aftrekbaar van uw inkomen. Dit werkt als volgt:
Hoe groot is mijn belastingvoordeel?
Hoe meer u doneert, hoe meer belastingvoordeel u heeft.
Bereken hier uw belastingvoordeel.
Geeft u minimaal € 120,- per jaar? Dan betaalt de Hartstichting de notariskosten.
In 3 stappen naar maximaal belastingvoordeel
U kiest zelf op welk moment de akte ingaat. De ingangsdatum van de akte bepaalt vanaf welk jaar u balastingvoordeel heeft.
Wat is de rol van de Hartstichting?
De Hartstichting regelt alles met de notaris. Daar heeft u geen omkijken naar. U ontvangt de akte zodra deze gepasseerd is bij de notaris. De akte gebruikt u bij de aangifte inkomstenbelasting.
Meer informatie?
In het volmachtformulier (opent in een nieuw venster) vindt u ook een toelichting op periodiek schenken met een notariële akte. Of neem contact op met Nel Oldenmark (e-mail) of telefoon 070 - 315 56 20.