Spring direct naar Zoeken, Site-navigatie, Inhoudsopgave
De Hartstichting vindt dat informatie over hart- en vaatziekten toegankelijk moet zijn voor alle Nederlanders. Ook voor blinden, slechtzienden of mensen met dyslexie.
'Hartfalen' is de 1e gesproken brochure van de Hartstichting. Als dit product in een behoefte voorziet, biedt de Hartstichting in de toekomst ook andere voorlichtingsmaterialen als luisterversie aan.
Vormen
De gesproken brochure 'Hartfalen' is verkrijgbaar als audio- en Daisy-cd. Daisy staat voor Digital Accessible Information System. Belangrijke voordelen ten opzichte van een gewone audio-cd zijn:
Het afspelen van Daisy-cd kan op 2 manieren:
Download gratis de Nederlandstalige versie van Daisy-software op de website van het Daisy Consortium (opent in een nieuw venster).
Bestellen
De audioversie van 'Hartfalen' is kosteloos te bestellen bij Dedicon. Dit kan per:
Kijk voor meer informatie op www.dedicon.nl (opent in nieuw venster).
Vermeld in de e-mail:
Deze gesproken brochure is mogelijk gemaakt door de Hartstichting in samenwerking met het Oogfonds (opent in nieuw venster).
Meer informatie